Етапи будівництва

Дерево найкращий матеріал для будівництва бань, альтанок а також будинків. Переваги дерев'яного будівництва в тому що: ці будинки на багато тепліші, екологічно чисті, також будинок не потрібує внутрішніх оздоблювальних робіт. І терміни будівництва дуже стислі. Будівництво таких будинків проходить в два етапи.
Фун-1Фун-2 Фун-3

 

 

 

 

 

 

Перший етап — це заливка фундаменту. Заливши фундамент, від 3 тижнів до 1 місяця ідуть роботи по заготівлі матеріалу для майбутнього будинку. Після цього терміну можна приступати до монтажу коробки будинку. Так я дерев'яна конструкція несе меншу нагрузку на фундамент в три рази.

 Розглянемо на скільки може дати усадку різна деревина. Візьмемо стандартну висоту зрубу 2,5м. Зруб, з бруса протягом року дасть осадку 4 см. з кругляка — 8 см.

Фаза фаза2Без-245 фаза3фаза4фаза5578
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для цього щоб не було таких різких перепадів  ставлять осадочні дошки. Після цього будинок накривають дахом  вставляють вікна, двері і настелють підлогу. 

Другий етап — це утеплення фасаду, оздоблюючі роботи зовні внутрішні.

Тим не менш, багато хто віддає перевагу будівництву будинків в один етап. Це дуже зручно, так як в'їхати в нього можна відразу ж після будівництва, та й до того ж обходиться така будівництво на 15-20% дешевше, ніж будівництво в 2 етапи.

фаза6Пол1 Пол2

 

 

 

 

 

 

Полоса