Про Нас

thumb_MasterPhoto_1_1777777

м. Львів
вул. Чорновола 57
тел.
моб. +38 (097) 293-1271

e-mail: 

chasbud_lviv@ukr.net

Будівельна компанія «Часбуд» на ринку з 2005 року. Проектує і будує дерев`яні будинки «під ключ» у всіх регіонах України і за її межами (для постійного і сезонного проживання), а також церкви, бази відпочинку, ресторани, котеджі, бані, альтанки.

Проектування та будівництво проводиться з урахуванням всіх побажань замовника.

Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в проектовані та будівництві. Проектанти створять для Вас комп'ютерну візуалізацію та проект будівлі, а будівельники що мають багаторічний досвід роботи з дерев`яними конструкціями, зведуть її згідно затвердженого проекту. Будівлю будь-якої складності зводимо терміном від 1-ох до 4-ти місяців.

Наявність власного виробництва та заготівля лісо матеріалів дає змогу пропонувати замовникам «Часбуд» низькі ціни на всі вироби та послуги.

Будівництво з профільованого та циліндрованого брусу, що пропонує «Часбуд» є найдешевшим та найшвидшим на сьогодні.

Також підприємство, серед небагатьох у Львові спеціалізується на каркасному дерев`яному будівництві, перевагами якого є високі властивості тепло збереження, можливість оздоблення фасаду та внутрішніх стін як «під дерево», так і під «цегляний будинок».

Дерево проходить обробку на сучасному обладнані. Це надає брусу правильної форми з пазами в низу. Що збільшує щільність між брусами, покращує та надає можливість підтримування потрібного клімату та температури в приміщені.

При будівництві використовується карпатська ялиця смерека,якій притаманні оздоровчі властивості. Перебування у дерев`яному будинку позитивно впливає на дихальну систему організму, володіє седативним та заспокійливим ефектом. Адже доведено часом. Що будинки з дерева – тепліші та затишні. А головне – протягом десятків років продовжують виділяти унікальні смерекові фітонциди та ефірні смоли, які корисні для вас і ваших близьких.

Задати запитання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон

Повідомлення

займ на карту онлайн мгновенно http://rsb24.ru/