Відгуки

2a3501188d654479d3a3ffb4a7c5d788.jpgІван Загребельний
Замовив у компанії «Часбуд» лазню, зробили хлопці на славу, швидко з проектували, залили фундамент за місяць баня була готова під ключ. Молодці робочі і менеджери фірми професіонали своєї справи.
 

 

 

4Татьяна Парамонова
Ми с мужем давно мечтали построить небольшой деревянный дом. Предложений на рынке много, обращались в не одну фирму. Но свой выбор сделали БК «Часбуд» Во первых организация собственное производство, мы его даже посещали" . Во вторых поразил профессионализм их архитектора, очень опытный молодой человек. Так же строители молодцы все делали за графиком и в сроки управились. мы с мужем очень довольны и соседи завидуют. Спасибо всем кто работает на этой фирме.

 

foto1
Юрій Сас
Два роки назад Ярослав будував альтанку у моїх батьків, її фото є на сайті, цього року замовив у нього будинок для себе на 120 м.кв. Роботи почались як було заплановано, проект я вибрав з готовий, все хлопці зробили як потрібно, за свій кошт зробили мені сходи на другий поверх. На наступній рік замовлю баню білю будинку, дуже вона там буде дивитись.

 

 

Орява

Лера Самсонова

Ми з Києва, давно хотіли переїхати жити ближче до гір, але і відповідний будинок мав би бути в горах з дерева. Знайомі нам порадили звернутись у компанію «Часбуд». Замовили проект, хлопці виїхали на ділянки дивитись ландшафт. Проект вийшов дуже красивий на 200 кв.м. Будівництво закінчили до кінця літа. На наступний рік вже замолили лазню і альтанку більшу з доплатою. Так як та що по акції трохи замала для нашого подвір'я. Дуже все порядно і якісно! Раджу звертатись дуже порядна компанія.

 

 

                                                                       Залишити Відгук
                                                               

Ваше імя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Тема

Повідомлення